O nás | VRTAŇA PODLAHY s.r.o.

 

Vrtaňa Aleš

 
Již téměř 70 let rodina Vrtaňů pracuje v truhlářském oboru a předává si zkušenosti z otce na syna. Tímto získáváme neustále nové poznatky v oblasti truhlářských výrobků a v mém případě, od 15.2.1999 i dřevěných podlah. V průběhu let jsme měli možnost podílet se i na  realizaci prestižních zakázek a zákazníků (realizace nových moderních zakázek, renovace různě starých podlah, ale i  realizace replik v rámci prostorů dozorovaných památkáři). Základní filozofií firmy je individuální přístup k zákazníkovi. V naší pražské vzorkovně Vám nabídnou služby profesionální odborníci, kteří jsou připraveni splnit Vaše požadavky popřípadě zrealizovat Vaše představy. Šíří sortimentu jsme schopni uspokojit každého zákazníka.

V rámci interiéru jsou to zejména masivní prkenné a parketové podlahy z různých druhů dřevin včetně exotických, vícevrstvé dřevěné podlahy, ale i kvalitní laminátové podlahy.

Pro exteriér nabízíme pochůzné terasové rošty z tuzemských a exotických dřevin, ale i poslední roky velice populární plné WPC deckingy.

V případě dokládek atypických rozměrů parket (nebo pokládky požadovaných rozměrů schváleného památkáři) jsme schopni tyto parkety nechat zakázkově vyrobit.

Při realizacích používá firma špičkovou technologii jak v rámci přípravy podkladů a lepení podlahových dílců, tak hlavně v povrchových úpravách, při kterých pracujeme s vysoce kvalitními materiály firmy Eukula, Dr. Schutz, Synteko, Murexin, Uzin, Pallmann 

Zaměstnanci pravidelně navštěvují odborná školení našich dodavatelských firem a to jak na praktické tak teoretické úrovni.
 

Podle zákona o evidenci je prodávající povinen vystavit kupujicímu účtenku. Příjemce tržby eviduje, je povinen zaevidovat přijatou platbu u správce daně a to ihned, v případě poruchy do 48 hodin.


   
 

Akce

Spray Mop

Spray Mop

 Dr Schutz - Spray Mop
Cena: 1 290 Kč
Euku care emulsion 1L - bílý

Euku care emulsion 1L - bílý

 Ošetřovací emulze bílá pro BĚLENÝ olej
Cena: 726 Kč
Euku care emulsion 2,5L

Euku care emulsion 2,5L

Ošetřovací emulze
Cena: 1 158 Kč
Copyright 2010 © vrtana-podlahy.cz | Vyrobil Effectix s.r.o. & iEnergy s.r.o. | SEO zajišťuje Effectix.com, s.r.o. | WebHosting Hukot.cz